All gjitha më të shiturat
  • I ri

ÇANTË PËR KOPËSHT/ÇERDHE CAPRICCIOSA ME 2 ZINXHIR

70137

ÇANTË PËR KOPËSHT/ÇERDHE CAPRICCIOSA ME 2 ZINXHIR NGJYRË BLU.CODE:70137

Përmasat: 32x20x10cm

1 820 Lek
me TVSH
Sasia
Artikujt e fundit

Përshkrimi

Mbrapa dhe rripa të përforcuar. Dorezë e përforcuar. Përmasat: 32x20x10cm Pesha: 300 gr Janë shumë të lehta për kurrizin e fëmijëve.E përshtatëshme dhe për kohë të lirë.

Detajet e produktit
70137
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook