All gjitha më të shiturat
  • I ri

ÇANTË SHPINE PËR SHKOLLË LEOPARD NGJYRË KUQE

23625-K-NL

ÇANTË SHPINE PËR SHKOLLË LEOPARD NGJYRË KUQE. CODE:23625-K-NL

Çantë shpine LEOPARD në poliestër të rëndë ultra-rezistent. Dizajn origjinal. I pershtatshem per shkolle dhe per kohe te lire. Ndarje e madhe kryesore, xhep përpara me zinxhir për sendet e vogla, rripa supe të mbushura rezistente ndaj rrëshqitjes.

1 380 Lek
me TVSH
Sasia
Artikujt e fundit

Përshkrimi

Rripa shpatullash të mbushura si dhe pjesa prapa e shpinës për të dhënë një rehati gjatë transportit.1 ndarje me mbyllje zinxhir 1 xhep përpara me mbyllje zinxhir.

Detajet e produktit
23625-K-NL
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook