All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Vetëm online

KIKKA KREVAT PORTATIV NANNA GRI E ERRËT

02031-NL

KIKKA KREVAT PORTATIV NANNA GRI E ERRËT.  CODE:02031-NL

33 800 Lek
me TVSH
Sasia
Vetëm online

Përshkrimi

I përshtatshëm për fëmijë nga lindja deri në 6 muaj, me peshë deri në 9 kg. Funksioni "Secure to parent bed" i cili lejon prindin të flejë pranë fëmijës së tij. Kornizë alumini luksoze dhe e lehtë. Shirit ngjitës shtesë për të siguruar krevatin e foshnjës në shtratin e prindërve. Rregullimi i lartësisë në 7 pozicione. Pozicioni kundër refluksit. Jastëk i butë 3 cm. Projektuar për përdorim me krevate nga 43 deri në 50 cm të larta. nga dyshemeja deri në pjesën më të lartë të dyshekut. Pjesë rrjetë në të dy anët për ajrim më të mirë. Pllakë ballore e lëvizshme. 4 rrota për lëvizje të lehtë. Baza jo e rreshqitshme. Pëlhura të përziera me cilësi të lartë. Shporta e bagazheve. Rrjetë kundër mushkonjave.

Detajet e produktit
02031-NL
Ju mund të pëlqeni gjithashtu
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook