All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Vetëm online

CHICCO DETERGENT PËR RROBA 1.5L

12232-NL

CHICCO DETERGENT PËR RROBA 1.5L.  CODE:12232-NL

700 Lek
me TVSH
Sasia
Vetëm online

Përshkrimi

Detergjenti Chicco është krijuar posaçërisht për larjen e rrobave të fëmijëve. Falë formulës së saj të aloe vera, ajo largon në mënyrë efektive njollat ​​dhe aromat e pakëndshme dhe i lë rrobat. Freski e qëndrueshme. Butësi e butë. Formula hipoalergjike. Erë e këndshme. 27 larje.

Detajet e produktit
12232-NL
Ju mund të pëlqeni gjithashtu
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook