All gjitha më të shiturat
  • I ri

PORTOFOL PLOT ME 3 ZINXHIR 'NEBULOUS STARS'

17785-NL

PORTOFOL PLOT ME 3 ZINXHIR 'NEBULOUS STARS' MARICART. CODE:17785-NL

Përmbajtja: Kuletë me 3 ndarje dhe 3 zinxhirë dhe përmban 18 Pastele me llak Giotto 18 Shënues me ngjyra Giotto Turbo 1 Gome 1 mprehëse lapsash 1 Ngjitës 1 Stilolaps gomë blu 1 stilolaps me 6 ngjyra 1 Mini theksues 1 Vizore prej 15 cm 1 Laps 1 palë gërshërë

2 900 Lek
me TVSH
Sasia
Artikujt e fundit

Detajet e produktit
17785-NL
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook