All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Në stok

Stilolaps ARK 1 mm me Rrotullim Ngjyrë Blu

777-IO

Stilolaps Ark 1 mm me rretullim.CODE:777-IO

Stilolaps sfere me mekanizëm tip largimi duke rrotulluar kapakun. Shkrim i butë dhe i shpejtë me fillimin e menjëhershëm. 
Ngjyra: blu
Shkrimi: 1 mm
Doreza: e lëmuar
Ngjyra e kapakut: transparente 
Referenca origjinale e prodhuesit: 777

20 Lek
me TVSH
Sasia

Përshkrimi

Këto stilolapsa të Tratto kanë një mekanizëm tip hapje duke rrotulluar kapakun. Kapak transparent ju lejon të kontrolloni nivelin e bojës.

Detajet e produktit
777-IO
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook