All gjitha më të shiturat

Stilolaps Pensan Triball Needle

1003

Stilolaps Pensan Triball me sfere me kapak dhe kapëse.CODE:1003 Color
Nickel argjendi tip i lartë swiss.
Bojë me viskozitet ekstra të ulët.
Top TC 1,0 mm.
Shkruan rreth 2000 metër

Ngjyra
30 Lek
me TVSH
Sasia

Përshkrimi

1.0 mm Ball Ball / Pensan Triball Me majë nikel-argjendi të bërë nga Zvicra, siguron një shkrim cilësor dhe zgjat për një kohë të gjatë. Me bojën e saj ekstra të lëngshme të ulët, shkrimi juaj nuk shpërndan dhe tregon qëndrueshmëri më të gjatë. Ka një dizajn trekëndësh për një kontroll të rehatshëm dhe ergonomik. Ne sjellim klientët tanë që kërkojnë rehati, thjeshtësi dhe performancë të lartë së bashku me stilin modern të Pensan Triball.

Detajet e produktit
1003

Referenca Specifike

ean13
8692404100381
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook