All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Sasi e limituar

Përshtatës/Adaptor HDMI-VGA MINI

12568-GL

Përshtatës/Adaptor HDMI-VGA MINI.CODE:12568-GL

800 Lek
me TVSH
Sasia
Sasi e limituar

Përshkrimi

Detajet e produktit - Konvertoni HDMI në VGA - Konvertoni sinjalin HDMI 1080p në VGA 720p ose 1600x1200 për projektuesin - Mbështet Computer PX, Computer Notebook, MacBook Pro, Raspberry Pi, Chromebook,    Apple TV - Ekziston një hyrje AUX për ata që duan të shikojnë video dhe audio. - Nuk ka nevojë të instaloni. Drejtuesit mund të përdoren menjëherë (Plug and play) - Gjerësia e brezit të lartë mbështet 1920 x 1080 60 Hz

Detajet e produktit
12568-GL
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook