All gjitha më të shiturat
  • Vetëm online

KIKKABOO KARROCË 3NË1 DARLING GRI E ÇELUR

02056-NL

KIKKABOO KARROCË 3NË1 DARLING GRI E ÇELUR. CODE:02056-NL

37 500 Lek
me TVSH
Sasia
Vetëm online

Përshkrimi

Karrocë fëmijësh: Kornizë alumini luksoze dhe e lehtë; sistemi i mbylljes së shpejtë dhe të lehtë; prapa dhe sedilja e kthyer përpara; dorezë shtytëse e rregullueshme në 10 pozicione; Dorezë e butë e karrocave; tendë e ndashme; Dritare rrjetë në tendë; xhepi i pasmë dhe xhepi rrjetë në njësinë e sediljes; Hamak, i cili shndërrohet në formën e një anije; jastëk me shtimin e shkumës shtesë; shirit i ndashëm i parakolpit të tekstilit; 5 -Sistemi i rripave të qepjes me jastëkë shpatullash dhe mbulesa të poshtme të kopsave; shportë e madhe magazinimi; Rrotullim 360 gradë i rrotave të përparme me mekanizëm mbyllës; Pezullimi i rrotave të përparme; pezulluar në kornizë; Frena e pasme me një prekje; rrota të ndashme të përparme dhe të pasme; Ndenjëse mbështetëse e rregullueshme me 3 pozicione; tendë e rregullueshme në 5 pozicione; Sedilje makine: Dorezë mbajtëse ergonomike me shumë pozicione; tendë e lëvizshme; jastëk i butë i sediljes; tendë e rregullueshme në 4 pozicione; SoftTouch, sistem parzmore me 3 pika me jastëkë shpatullash dhe mbulesa të poshtme të kopsave; 0-13 kg (grupi 0+);   Aksesorët e përfshirë: Mbulesa e këmbëve në njësinë e sediljes, rrjetë kundër mushkonjave, mbajtëse filxhani. Përmasat e çantës: Karrocë: 11.5 kg / Shpalos: 88x62x105cm; Madhësia e palosjes: 114x61x43cm Ndenjësja e makinës: 3kg / Përmasat: 66x33x48cm; Kutia: G.W.16.5kg / Përmasat: 82x52x42cm;

Detajet e produktit
02056-NL
Ju mund të pëlqeni gjithashtu
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook