All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Vetëm online

CHICCO BIBERON I VOGEL PHYSIO 4 MUAJ

12221-NL

CHICCO BIBERON I VOGEL PHYSIO 4 MUAJ.  CODE:12221-NL

1 250 Lek
me TVSH
Sasia
Vetëm online

Përshkrimi

Cicco Chicco's Physio ka një formë simetrike, të zgjatur dhe të rrafshuar të frymëzuar nga thithka e nënës gjatë fazës së thithjes për të stimuluar veprimin peristaltik natyral të ushqyerjes me gji. Përfundimi special i butë i jep fëmijës një ndjesi natyrale për një thithje të rehatshme. Forma e gjirit përshtatet në mënyrë të përkryer me gojën e foshnjës dhe ndihmon në mënyrën natyrale të thithjes Valvula kundër dhimbjes së barkut në bazën e gjirit ndihmon në parandalimin e gëlltitjes së ajrit, duke reduktuar rrezikun e dhimbjeve të barkut dhe regurgitimit, duke mundësuar ushqyerje të qetë dhe të relaksuar. Kujdestarët kanë favorizuar vazhdimisht gjilpërën Chicco sepse u jep atyre një qetësi dhe siguri të vërtetë se artikujt që përdorin mbi dhe me fëmijët e tyre janë të cilësisë më të mirë. Cirça Physio është jashtëzakonisht e butë, elastike dhe e zgjerueshme për të lejuar që goja dhe gjuha e foshnjës të lëvizin lirshëm gjatë gjidhënies, ngjashëm me ushqyerjen me gji.

Detajet e produktit
12221-NL
Ju mund të pëlqeni gjithashtu
4 other products in the same category:

Follow us on Facebook