All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Sasi e limituar

Bojë Shkrimi për Stilograf Schneider 30 ml

6913

Bojë Shkrimi për Stilograf Schneider 30 ml. CODE : 6910-NL
Shishe e rimbyllshme me 30 ml bojë të lëngshme në "blu mbretërore", e fshirë, për rimbushjen e stilolapsave me piston ose konvertues.

Ngjyra
550 Lek
me TVSH
Sasia
Sasi e limituar

Përshkrimi

Përdorimi i bojës së shkrimit ka një histori të gjatë, dhe është përdorur gjerësisht në punësimin e karaktereve të shkruara dhe madje edhe të karaktereve të shtypura. Cilësia e bojës së shkrimit ndikon në pamjen. Kjo bojë shkrimi me cilësi të lartë mund të jetë një mundësi e mirë për ju. Mund të përdoret për stilolapsin tuaj. Shtë e thjeshtë për t’u përdorur. Do t'ju bëjë të shkruani lehtë dhe shfaqni pamje të këndshme.

Detajet e produktit
6913

Referenca Specifike

ean13
4004675112460
4 other products in the same category:

Follow us on Facebook