All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Në stok

AMPULË SCHNEIDER PËR STILOGRAF

6703

AMPULË SCHNEIDER PËR STILOGRAF. CODE:6700-NL

Ampulë për stilograf Schneider, "blu mbretërore". Për produktet Schneider dhe për stilografë të markave të tjera.

Ngjyra
30 Lek
me TVSH
Sasia

Detajet e produktit
6703

Referenca Specifike

ean13
4004675111340
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook