All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Produkti është në dispozicion me opsione të ndryshme

AMPULË SCHNEIDER PËR STILOGRAF

6701

AMPULË SCHNEIDER PËR STILOGRAF. CODE:6700-NL

Ampulë për stilograf Schneider, "blu mbretërore". Për produktet Schneider dhe për stilografë të markave të tjera.

Ngjyra
30 Lek
me TVSH
Sasia
Produkti është në dispozicion me opsione të ndryshme

Detajet e produktit
6701

Referenca Specifike

ean13
4004675111326
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook