All gjitha më të shiturat
  • Sasi e limituar

DYLL MBYLLES I KUQ LEBEZ 20CM

4301-NL

DYLL MBYLLES I KUQ LEBEZ 20CM.CODE:4301-NL

Ideale per vulosjen e pusullave te urimit, bravave, si dhe shume ide te tjera kreative.

Pako përmbanë 10 copë.Cmimi për nje shufër.

270 Lek
me TVSH
Sasia
Sasi e limituar

Përshkrimi

Maped Color'Peps prej dylli 12copë
Dyll  Peps Maped ne kuti prej 12 kartoningjyrë të fortë, të kompletuara me letër mbrojtëse (ngjyra të ndara 861011)

Detajet e produktit
4301-NL
4 other products in the same category:

Follow us on Facebook