All gjitha më të shiturat
  • Jo në stok

Banbao Turbo Power Galileo me ingranazh

8608

Banbao Turbo Power 8608 Galileo Vihuni ne Aksion, 105 copë Modeli unik i makinave të reja

Galileo është një shumë e veçantë me vetëm tre rrota në vend të katër! Përveç kësaj është pamja e ftohtë dhe e veçantë, ai gjithashtu ka një motor të ri i cili siguron që askush tjetër nuk mund të shkojë aq shpejt sa ai. Ky grup përfshin 1 vrapues tërheq mbrapa.

Produkti është i sigurt dhe i lehtë për t’u përdorur
Prodhuar nga materiale plastike ABS me cilësi të lartë
Ky është një produkt i vërtetuar origjinal. Përmbush të gjitha standardet ndërkombëtare të sigurisë dhe të cilësisë.
I pershtatshem per moshen 4+
Numri i pjesëve: 105

CODE:8608

860 Lek
me TVSH
Sasia
Jo në stok

Detajet e produktit
8608
4 other products in the same category:

Follow us on Facebook