All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Vetëm online

JANOD LODËR DRURI PULL ALLONG RABBITS

38207-NL

JANOD LODËR DRURI PULL ALLONG RABBITS. CODE:38207-NL

1 950 Lek
me TVSH
Sasia
Vetëm online

Përshkrimi

Dy lepuj për të ecur kudo. Një lodër e mrekullueshme që do ta ndihmojë fëmijën tuaj të zhvillojë aftësitë e tij motorike. Trupi dru pemë qershie dhe rrota ahu. Këmbët e lepurit prej lëkure artificiale. Ngjyra me bazë uji. Çertifikuar nga FSC.

Detajet e produktit
38207-NL
Ju mund të pëlqeni gjithashtu
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook