All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Vetëm online

CHICCO LODËR MOTORR VESPA PRIMAVERA ITALIA I BARDHË

12456-NL

CHICCO LODËR MOTORR VESPA PRIMAVERA ITALIA I BARDHË.  CODE:12456-NL

6 990 Lek
me TVSH
Sasia
Vetëm online

Përshkrimi

Udhëtimi me Vespa Primavera do ta çojë fëmijën tuaj në një mijë aventura të ndryshme: detajet dhe tingujt realistë lejojnë një përvojë Vespa 360°! Moduli elektronik me bori, tinguj dhe drita. Produkt 2 në 1: Ngarje e lehtë, me rrota mbështetëse të lëvizshme, për të siguruar stabilitet për drejtuesit me më pak përvojë. Përmasat : 43.0 X 27.0 X 50.0cm Pesha neto e produktit: 2.0 kg Bateritë: 2 X AA

Detajet e produktit
12456-NL
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook