All gjitha më të shiturat
  • Sasi e limituar

Uniball Posca PC1MR Pigment Marker 0.7mm

PC1MR-07

Uniball Posca PC1MR Pigment Marker 0.7mm . CODE:PC1MR-07

Ngjyra
280 Lek
me TVSH
Sasia
Sasi e limituar

Përshkrimi

Shënuesit POSCA, përdorin bojë pigmenti të bazuar në ujë për të prodhuar ngjyra të gjalla të posterit si dhe shkruan në: Metal, Xham, Plastikë, Gurë, Pëlhurë, Fotografi etj.-Praktikisht çdo sipërfaqe! Lëreni të thahet pas aplikimit dhe bojëra e re do të mbulojë plotësisht ngjyrën e mëparshme. Ndërtimi i majës Fine 1mm - Shkruan një linjë 0.7mm. Madhësia: diametri i boshtit dia.15.3 x trashësi 18.5 x gjatësi totale 122.0mm

Detajet e produktit
PC1MR-07

Referenca Specifike

ean13
4902778089811
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook