All gjitha më të shiturat

PORTOFOL PLOT ME 3 ZINXHIR AVENGERS

71821-NL

PORTOFOL/KULETË PËR SHKOLLË PLOT ME 3 ZINXHIR AVENGERS MARICART. CODE:71821-NL

Përmbajtja: Lapsa me 18 ngjyra, 18 flamastra, 1 stilolaps me gomë dhe një stilolap i thjeshtë i Kuq, 1 laps ,1 gomë ,1 vizore, 1 mprehës, 1 palë gërshërë.

Madhësia: 19.50x13x6.5 cm

2 750 Lek
me TVSH
Sasia
Jo në stok

Detajet e produktit
71821-NL
Ju mund të pëlqeni gjithashtu
4 produkte të tjera në të njëjtën kategori:

Follow us on Facebook