All gjitha më të shiturat
  • I ri
  • Vetëm online

CHICCO LODËR FUNKY PIANO

12248-NL

CHICCO LODËR FUNKY PIANO.  CODE:12248-NL

3 850 Lek
me TVSH
Sasia
Vetëm online

Përshkrimi

Një piano orkestre për fëmijët që të zbulojnë notat muzikore, të njohin tingujt individualë të çdo instrumenti muzikor dhe të fitojnë një ndjenjë ritmi. Tingulli i 7 instrumenteve, 20 melodive dhe 5 zhanreve muzikore, 3 niveleve të volumit dhe dritave.

Detajet e produktit
12248-NL
Ju mund të pëlqeni gjithashtu
4 other products in the same category:

Follow us on Facebook